KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185109

nr 1618 5109

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, Stockholms Stadshus, 21x26cm, yttermått inklusive ram: 29x36cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 19:47:36

3/5 09:34:31 1      Vinnande bud

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström